Doprava

    

 

     Způsob dopravy


    
    DPD

Odeslání zásilkou přepravní společností DPD. Pokud máme zboží skladem, je ihned odesláno a druhý den doručeno. Při odeslání budete upozorněni e-mailem a těsně před doručením telefonem.
    (140 Kč)

    DPD (večerní doručení) 
Služba DPD večerní doručení je dostupná pouze pro vybraná PSČ, zjednodušeně - krajská města. Večerním doručením se rozumí doručení mezi 17:00 - 21:00 hod.    (160 Kč)
    

Osobní odběr v Praze, Milovicích

Zboží bude připraveno k odběru na zvolené prodejně - jakmile bude zboží připravené, budete upozorněni emailem.    (0 Kč)
    

    

Vysvětlení pojmů:

- platba převodem - znamená možnost zaplatit na náš účet v GE Money Bank a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, po dokončení objednávky Vám budou nabídnuty podklady pro provedení platby (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Celou objednávku i s těmito údaji je možno také vytisknout. Tytéž údaje Vám přijdou i elektronickou poštou, pokud jste do objednávky zadali kontaktní email. Zboží Vám bude expedováno po připsání platby na náš účet. 

Upozornění u možnosti platby předem na účet: prosím o ověření skladové dostupnosti před zaplacením, může se stát, že bude zboží v posledním kuse a prodá se ve stejnou chvíli na prodejně. Předem děkujeme za pochopení.

 


Dodací podmínky po ČR

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 24hod, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší 1 - 4 pracovních dny. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu). 

DPD s dobírkou

1.    při celkové hodnotě objednávky nad 5.000 Kč je poštovné zdarma
2.    při celkové hodnotě objednávky pod 5.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 140 Kč

DPD  po předchozím převodu bankou nebo platbě kartou

1.    při celkové hodnotě objednávky nad 5.000 Kč je poštovné zdarma
2.    při celkové hodnotě objednávky pod 5.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 70 Kč

Osobní odběr neúčtujeme žádný poplatek a je možná úhrada i platební kartou. Zboží vybírané přímo v prodejně lze hradit i platební kartou, přičemž platí ceny kamenného obchodu (mohou se v některých případech lišit).


 

Dodací podmínky do SR

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 2 dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší 4- 8 pracovních dnů. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu). Za zboží zákazník zaplatí ve měně eur dle přepočtu ČNB a aktuálního denního kurzu.

DPD s dobírkou

1.    při celkové hodnotě objednávky nad 10.000 Kč je poštovné zdarma
2.    při celkové hodnotě objednávky pod 10.000 Kč bude účtováno poštovné ve výši 360 Kč

Osobní odběr neúčtujeme žádný poplatek a je možná úhrada platební kartou. Zboží vybírané přímo v prodejně lze hradit i platební kartou, přičemž platí ceny kamenného obchodu (mohou se v některých případech lišit).
 
Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně po zjištění této skutečnosti kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.