Kalhoty

Chcete být dobře chráněni a zároveň hrát v maximálním pohodlí? Poté si určitě vyberete z naší nabídky brankářských kalhot, které jsou rozděleni do 4 kategorií - žák, junior, intermedia a senior. Vše je poté ještě rozděleno na kalhoty pro amatérské hráče, poloprofesionály a profesionály. Do jaké kategorie kalhoty patří lze vidět vždy po rozkliknutí předmětu v popisu.

 

Všechny kalhoty pro brankáře díky důmyslným vycpávkám tlumí pády a přitom dobře větrají. Svou konstrukcí a použitými materiály jsou přizpůsobené pohybům brankáře i při tom nejnáročnějším zápase. Jedním z hlavních předpokladů kalhot je dobrá anatomická tvarovatelnost. Materiál musí být pevný, ale zároveň musí zvládnout náročné požadavky brankáře co se týče jeho velkého pohybu při plné zápasové zátěži. Dalším důležitým bodem je lehkost (ostatně toto kritérium je důležité pro jakoukoli část hokejové výstroje pro brankáře). Nízké hmotnosti je dosaženo aplikací lehké výplňové hmoty, která maximálně ochrání a zároveň neomezuje hráče při hře. Plné rozpětí rozkroku, zvýšený střih v oblasti boků a  vnitřní strana stehen zajistí dobré větrání a lepší ohyb. Široký obrys kalhot a vrstevnatý pásek zaručí dokonalé spolupůsobení a větší flexibilitu. 
Co se týče cenového rozpětí, lze sehnat kalhoty za 1 000 Kč, ale zároveň i za 11 000 Kč. Samozřejmě čím jsou dražší, tím kvalitnější materiály jsou použity. Co vše můžete očekávat od opravdu kvalitních kalhot? Především ultra nízkou hmotnost (včetně ultra lehkého povrchu SPORT MESH INTERNAL LINING), poté systém ochrany stehen HD PROTECTION zajišťující maximální bezpečnost. Vycpávky na stehnech jsou speciálně upraveny tak, aby se při styku s pukem nekrčily. Dalším prvkem je LACE – UP FRONT technologie šněrování pro přesnou nastavitelnost upnutí kalhot a ADJUSTABLE BELT pásek zajišťující maximální upevnění kalhot na těle. Dýchatelný strečový materiál INNER LED AND CROTCH STRECH MATERIAL dovoluje plné rozpětí rozkroku a zároveň umožňuje výborné větrání a neomezené možnosti pohybu. Nejen to, ale i mnoho dalšího můžete očekávat, pokud  vsadíte na kvalitu. Nabízíme kalhoty od prvotřídních značek Vaughn, CCM, Bauer, Reebok, Warrior a Opus.

Cenové rozmezí
od do