Ostatní

Nyní Vám představujeme doplňky hokejové výstroje pro brankáře. Ať už sháníte chrániče kolene, suspenzory nebo dlaň do lapačky, určitě si v našem sortimentu vyberete.

Koleno je základní pohybový aparát, proto je potřeba ho při jakémkoli sportu dobře chránit. Úrazy kolene patří totiž k jedněm z nejbolestivějších. Na kvalitě by se tak šetřit nemělo. Vše souvisí s úrovní hokeje - čím tvrdší střely, tím musí být  chránič kolene odolnější. Nabízené chrániče jsou dobře anatomicky tvarované a nijak neomezují pohyblivost brankáře. Zapínají se pomocí pásku na suchý zip. Díky lehkému výplňovému materiálu se v nich brankář cítí opravdu pohodlně. U nás v e-shopu seženete chrániče od pár stovek. Dostupné jsou chrániče od značek Opus, Reebok, Bauer, Vaughn, CCM a Rey
Dalším dostupným doplňkovým produktem je dlaň do lapačky značky Vaughn a náhradní pěna.
Brankářské dresy jsou dostupné pro kategorie junior i dospělý. Základní dres se dá pořídit velmi levně. Dresy jsou vyrobeny z kvalitního polyesterového vlákna. 
Větší skupinou produktů jsou suspenzory. Lze si vybrat z mnoha variant - liší se v designu, v možnosti nastavení velikosti, v rozdílu chránění apod. U suspenzorů rozlišujeme tři hlavní kategorie: klasický suspenzor, suspenzor s podvazky a jockshorty. Náš e-shop Vám může nabídnout ty klasické. Základním materiálem je pěna a plast. Nastavitelný pas bývá vyroben z pěnových vložek. K zabránění tvorby otlaků slouží měkké polstrování v oblasti třísel. Pro ženy tu máme dokonce dámský suspenzor značky Rey, velikost S. 
K ochraně oblasti pod krkem nám slouží nákrčníky. Mámě dva typy nákrčníku. Prvním typem jsou polstrované nákrčníky, které obepínají krk a obsahují otvory k odvětrávání. Zapnout se dají dle potřeby na suchý zip. Dalším typem je průhledný nákrčník z Lexan polycarbonátu pro vyšší odolnost proti nárazům a maximální životnost. Připevňuje se pevně k horní části hrudníku.

 

Cenové rozmezí
od do