Tepelné tvarování bruslí a servis

Nabízíme zákazníkovi nejmodernější technologii vytvarování hokejové brusle na míru.

Princip zpočívá v přesném tepelném tvarovaní brusle přímo na chodidlo z důvodů tvrdosti a nepoddajnosti materiálů u vyšších modelů bruslí. Tepelné tvarování se doporučuje využít u vyšších modelů bruslí pro okamžité pohodlí zákazníka. Po tepelném tvarování má zákazník pocit jakoby brusle měl již několik let a nepociťuje žádné tlačení či nepoddajnost brusle. Vypékat se smějí pouze brusle k tomu určené. Nepsané pravidlo hovoří o bruslích převyšující cenu 5tis Kč.

Jak to celé funguje? Zákazník, který má zájem o tuto služby by měl počítat, že si u nás v gauči chvilku posedí cca.20-30min vč. rozehřátí a tepelného vytvarování.

Tepelné tvarování má několik zásad a v případě nesprávného postupu může dojít k nevratnému poškození bruslí. Proto Vás celým procesem rádi provedeme, vlastníme jednu z nejmodernějších a nejšetrnějších pecí určené na vypékaní hráčských a brankářských bruslí.

 

Upozornění: V žádném případě to nezkoušejte sami doma, mohlo by dojít ke zničení bruslí a tím i ztracení záruky na daný produkt.

 

Cena za vypékání bruslí:

  • Brusle zakoupené v našem obchodě: zdarma!

  • Ostatní brusle, ať už nové nebo jeté: 199,-- Kč