Tašky

Když už máte kompletní hokejovou výbavu pro brankáře, je potřeba výstroj někam uložit. Je obecně známo, že každý hokejista je nucen hodně cestovat, a proto je nezbytné najít kompromis mezi kvalitou zpracování a související výdrží, prostorností a praktičností. Pro ty z vás, co mají omezený rozpočet, nabízíme brankářskou tašku za necelých 1000 Kč, poté se cena pohybuje od zhruba 2,5 – 3,5 tis. Kč. 


Pokud si myslíte, že hokejová taška je jen bonus hokejové výbavy, který není nezbytností, tak se mýlíte. Tašky jsou nutností každého hokejisty.
Brankářské tašky lze koupit ve dvou provedeních – s kolečkami a bez koleček. Brankářské tašky na kolečkách jsou mezi hokejisty nejoblíbenější variantou, jelikož jim nabízí snadnější a rychlejší transport celé výstroje. Existují dvě varianty tašek na kolečkách, a to se dvěma, nebo třemi kolečky. Tři kolečka jsou lepší v tom, že toho unesou více, proto pokud hrajete hokej často, vyplatí se zainvestovat pouze do tašek s více kolečkami. U nás v e-shopu nabízíme tašky se třemi kolečkami od světových výrobců jako je Vaughn, CCM, Reebok, Brians, Salming a Warrior. V nabídce je i použitá taška Vaughn, která je stále ve 100% stavu. Systém tří koleček s dezénem je vhodný do všech terénů a převážnení je pak velice snadné.
Hráči ukládají svou výstroj jak do jednoduchých tašek s jedinou kapsou, tak i do modelů s oddělenými kapsami. Většina z modelů již obsahuje postranní úložné prostory pro hokejové brusle a mokré oblečení. Nezapomeňte na užívání chráničů na brusle, jelikož by se Vám mohla i sebelepší taška proříznout. 
Hokejové tašky menších rozměrů jsou určeny především hráčům žákovských a juniorských soutěží. Velikost pro dospělé se pohybuje zhruba kolem 110 x 50 x 50 cm.
Tašky mají zesílené ucho na čelní straně, které pohodlně padne do ruky. U kvalitnějších tašek je použit odolný materiál Rip Stop Nylon, který přispívá k dlouhé životnosti.

Cenové rozmezí
od do